O Zespole


Vitteck
obsługuje instrumenty klawiszowe, mikrofony, miksery, blendery, sokowirówki i inne urządzenia na prąd, bez których nie można sobie poradzić na scenie. W trakcie imprez dużo mówi, puszcza dym i zabawia gości grając na akordeonie. Jest głównym aranżerem w zespole . W życiu luzak, w sprawach muzycznych perfekcjonista.
Ola
Wokalistka o bardzo wszechstronnym głosie. Na koncie ma wiele wygranych konkursów i festiwali. Szaleje na scenie i daje z siebie wszystko. Uwielbia wręcz trudną i ambitną muzykę. Studiuje na kierunku medycznym co w powiązaniu ze śpiewaniem na imprezach daje zdumiewające efekty.
Kasia
Wokalistka/instrumentalistka o niesamowitej ekspresji scenicznej, animatorka wielu projektów oraz imprez kulturalnych. Na scenie wulkan energii, spontaniczna i bardzo przebojowa. Świetny wodzirej, rozbawi nawet tych najbardziej ponurych gości. Zawodowo muzyk i psycholog.
Darek
to nasz klawiszowiec, gitarzysta i wokalista w jednym. Potrafi odnaleźć się w każdej sytuacji i nawiązać dialog z publicznością. Praktycznie cały czas w centrum występu. Opłynął kawał świata grając na statkach na Morzu Śródziemnym. Świetny kumpel, najcześciej zespołowy kierowca. Prywatnie wzorowy, mąż i ojciec, do tego dyrektor :-)

Muzycy współpracujący z zespołem


Jacek
Instrumenty perkusyjne