Polecamy:


Fotograf -Brylant Studio Video

http://fotograf.nawesele.biz/

Usługi wykonujemy na najwyższym poziomie i za atrakcyjną cenę. Szybka realizacja zdjec.RZ STUDIO


www.rz.lublin.pl

Firma RZ STUDIO jest firmą z dużym doświadczeniem i wyobraźnią. Podstawową działalnością firmy są usługi wideo oraz foto, głównie reportaże ślubne i okolicznościowe. Jednocześnie zajmują się produkcją filmów reklamowych, dokumentalnych, realizacją koncertów i innych imprez masowych. Polecamy z czystym sumieniem!BM Hause M.Bartyzel & R.Makoś "Domy z bali"


www.bmhause.pl

Firma specjalizująca się w kompleksowej realizacji obiektów drewnianych tj.: domy letniskowe lub całoroczne, karczmy, pensjonaty, zajazdy. BM Hause to firma z tradycjami posiadająca na swym koncie imponujący dorobek. Profesjonaliści w każdym calu. Z nimi na pewno zrealizujesz inwestycję swoich marzeń. POLECAMY w 100%Kwiaciarnia "Marzenie" Małgorzata Gazda

ul. Brzozowa 3/4 Poniatowa tel. (81) 820-13-62

Przepiękna wiązanka Panny Młodej jak i dekoracja samochodu, sali weselnej i Kościoła - czyli pełna obsługa by ten wyjątkowy dzień był jeszcze piękniejszy.
Pani Małgosia spełni każde marzenie i zachciankę Młodej Pary - oczywiście służy też radą.
Polecamy z czystym sumieniem!Restauracja "Pod Kogutem" ul. Brzozowa 4 Poniatowa

www.pod.kogutem.w.interia.pl

Przepyszne jedzenie godne czterogwiazdkowego hotelu, bardzo miła i szybka obsługa, szefowie cały czas na posterunku podczas dwudniowego wesela. Polecamy z czystym sumieniem!